Hotel Lipno nad Vltavou Admirál

Rodinného hotel Admirál leží v samém srdci Lipna nad Vltavou. Lipenské jezero je velmi oblíbené v letních měsících, můžete zde strávit příjemné chvíle u vody, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. V blízkosti se nachází aquapark, lyžařský areál nabízející více než  7 km pohodových sjezdových tratí, snowboard park, unikátní bobovou dráhu, letní kino a nespočet restaurací, kaváren, občerstvení a dalších atraktivit.

Hotel Lipno nad Vltavou ubytování Admirál apartmány a studia :
Hotel Admirál nabízí celoročně ubytování v 7 apartmánech pro 2 až 6 osob a ve 3 studiích maximálně pro 3 osoby. Celková kapacita hotelu je 33 lůžek a 12 přistýlek. Ke standardnímu vybavení patří koupelna s toaletou, televize se satelitem, přípojka na internet, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí. Díky svému vybavení je hotel Admirál ideální pro rodinnou dovolenou.

Ubytování Lipno nad Vltavou hotel Admirál restaurace :
Součástí hotelu Admirál je útulná restaurace, krytá terasa a nekuřácký salónek. Celková kapacita posezení až 130 míst. V letním období je k dispozici příjemné posezení na letní otevřené terasu s překrásným výhledem na jezero a okolí. Nabídka restaurace jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně. Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí stravování a občerstvení po celý den. Každý den nabízíme speciální a výhodné polední menu.

Lipno nad Vltavou ubytování hotel Admirál letní aktivity :
Příjemným zpestřením jsou vyjížďky parníkem po Lipenském jezeře. Pro ty, kteří mají spíše sportovního ducha se nabízí windsurfing, jachting a méně náročným poslouží i loďka či šlapadlo. Pro cykloturisty je zde vybudována rozsáhlá síť cyklostezek. Bobová dráha přímo v obci je nejdelší v Čechách a svými parametry i umístěním v překrásné přírodě patří k absolutní špičce. Golfové hřiště se nachází u Lipenské přehrady v nádherném krajinné atmosféře s možností veškerého přírodního a sportovního využití. Aquaworld Lipno nabízí 1 plavecký bazén o velikosti 16 x 8m, 1 kruhový bazén s atrakcemi o průměru 16m a finské sauny.

Lipno nad Vltavou ubytování hotel Admirál zimní aktivity :
Na místní hoře Kramolín vzniklo významné středisko zimních sportů, kde jsou k dispozici nejen sjezdové tratě, ale i upravené běžecké stopy, rozsáhlý snowboard park, skirestaurant, největší dětské lyžařské hřiště v České republice, moderní půjčovna sportovních potřeb a široké spektrum dalších navazujících služeb, které z tohoto střediska činí vyhledávanou destinaci zejména pro rodiny s dětmi. V zimě můžete k lyžování využít také sjezdovky Sternstein a Hochficht v nedalekém Rakousku.

Hotel Lipno nad Vltavou Admirál - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lipno nad Vltavou Admirál - disponuje restauracíHotel Lipno nad Vltavou Admirál -  je k dispozici připojení na internetHotel Lipno nad Vltavou Admirál -  je k dispozici letní terasaHotel Lipno nad Vltavou Admirál - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lipno nad Vltavou Admirál - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lipno nad Vltavou Admirál - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lipno nad Vltavou Admirál - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Admirál, Lipno nad Vltavou 92
Lipno nad Vltavou 38278 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Lipno-Nad-Vltavou-Admiral@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Admirál ubytování Lipno nad Vltavou Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: